Пухова ковдра м'яка, легка і дуже затишна, а найголовніша її особливість — тепло. Вона ідеально підходить для холодних зимових ночей, і стане чудовим вибором для людей, які люблять спати в легкій тонкій піжамі, відкривати на ніч вікно або відключати опалення в кімнаті, щоб повітря залишалося прохолодним.
Переваги використання пухової ковдри
У нашому каталозі представлені різноманітні варіанти ковдр, але саме пухові ковдри – найбільш затребувані серед інших теплих постільних речей, завдяки властивостям:
- натуральність і повітропроникність - одні з основних особливостей виробів. Пухові ковдри забезпечують циркуляцію повітря, не створюють перегріву та парникового ефекту;
- теплоізоляція – натуральний пух утримує тепло, створюючи ідеальний мікроклімат під ковдрою. Навіть якщо у спальні прохолодно чи відкрите вікно на провітрювання – спати під ковдрою не холодно;
- довговічність – якісні пухові вироби зберігають властивості протягом багатьох років, навіть після чищення, прання та регулярного використання.
Особливості матеріалу виготовлення
Для виробництва пухових ковдр використовується натуральний пух водоплавних птахів. У деяких виробах використовується тільки ця сировина в різних комбінаціях, але також виробники додають синтетичні волокна до складу, щоб поліпшити його властивості.
- Гусячий пух. Вважається найбільш якісним завдяки легкості, м'якості та здатності утримувати тепло.
- Качиний пух. Доступніший за ціною, але трохи поступається гусячому теплоізоляційними властивостями. Чим більший вміст пуху, зазвичай 70% і вище, тим м'якша і тепліша ковдра.
- Силіконізоване мікроволокно. Якщо ви хотіли купити пухове одіяло, але вас турбує ймовірність розвитку алергії, можна розглянути альтернативний варіант з наповнювачем з аналога лебединого пуху.
- Лебединий екопух. Ще один різновид штучного матеріалу, який забезпечує відчуття легкості, що нагадує натуральний пух. Відмінно пропускає повітря, не вбирає вологу і швидко висихає, що запобігає появі цвілі чи запахів.
Основні види пухових ковдр
Перш ніж купити пухове одіяло, важливо зрозуміти, для якого сезону воно призначене. Бажано мати кілька варіантів ковдр, щоб міняти їх відповідно до погоди та температури повітря в спальні.
Зимові:
- мають високу густину наповнювача (до 300-400 г/м²), що забезпечує відмінну теплоізоляцію;
- підходять для холодної зими та низьких температур повітря восени.
Літні:
легкі та тонкі, з невеликою кількістю наповнювача (близько 150-200 г/м²). До складу найчастіше входять синтетичні аналоги пуху.
Всесезонні:
універсальний варіант з оптимальною товщиною та середньою щільністю наповнювача. Підходять для використання в будь-яку пору року, крім екстремально жарких або холодних умов.
Асортимент ковдр з пуху в нашому магазині
Кожна ковдра з нашого каталогу відрізняється розміром, складом, наповнювачем, функціональністю, тому пропонуємо розглянути варіанти виробів, щоб знайти ідеальну для ваших потреб.
- Колір. Найбільш універсальним класичним варіантом для спальні та дитячої кімнати стане біла ковдра, яка не просвічуватиметься крізь тканину підковдри.
- Матеріал чохла. Вироби з каталогу представлені з різними чохлами – з батиста, мікрофібри, тику.
- Особливості. Пухове одіяло купити ви можете у нас, з сумкою для зберігання та транспортування, стьобану, гіпоалергенну.
Переваги покупки пухової ковдри у магазині Ananasko
Вибирайте легку та теплу ковдру для зими від надійних та перевірених виробників, продукцію яких ми зібрали у своєму каталозі. Наші менеджери готові відповісти на будь-які питання та допомогти підібрати ідеальну недорогу ковдру за вашими уподобаннями собі та в подарунок.