Інтернет - магазин Ananasko з'явився 2 роки тому в місті Хмельницький. Велику роль у розвитку магазину відіграла наявність ринку і розвиненої сфери легкої промисловості. Cпочатку ми займалися виключно дитячим верхнім одягом власного виробництва, але з часом зрозуміли, що цього мало і почали робити акцент на виробництві та продажу й інших товарів. Зараз більшість замовлень з нашого асортименту займає домашній текстиль.

 

Наша ціль - підтримати українське виробництво,  а саме маленький бізнес

В нашій країні є багато талановитих та крутих виробників, які продають дійсно якісні товари. Ми хочемо допомогти їм - продаючи їх продукцію й популяризуючи їхні бренди. Це дасть нам можливість підвищити кільскість робочих місць на виробництвах, прискорити темпи розвитку економіки.

 

Підхід до клієнта

Ми цінуємо всіх наших клієнтів і стараємось знайти індивідуальний підхід до кожного! Кожного дня ми працюємо над тим, щоб усі наші клінти були задоволені. Клієнт завжди правий!

 

Наша перевага - індивідуальний підхід і безкоштовна доставка Укрпоштою

Знаємо, що доставка Укрпоштою не найшвидша і черги великі, але вони доставляють наші товари не тільки в міста з населенням більше 5000 людей, а й в найменші і віддалені пункти нашої країни. А також, за рахунок співпраці з ними, ми можемо запропонувати нашим клієнтам безкоштовну доставку та оплату при отриманні, без комісії, тільки за товар.

 

Далі - Export...
Налаштувавши всі процеси до конкурентноспроможного рівня (виробництво, якість обслуговування клієнта, терміни доставки і тд.) ми бажаємо вийти з нашими виробниками на світові ринки. Будемо старатися зробити все, якомога швидше, але на першому місці у нас завжди буде Україна!