Рушники для обличчя і рук 90х50 та 90х45 см
У кожному будинку є свій набір рушників, призначених для рук, обличчя, тіла. Є і більш тонкі вафельні рушники, які використовуються на кухні. Сучасні моделі не тільки практичні. Вони виконують естетичну функцію - яскраві кольори і незвичайний дизайн доповнюють інтер'єр будинку.
Щоб не помилитися при виборі рушників, слід вивчити запропоновані варіанти. В каталозі сайту доступні цікаві моделі, які виконують свої функції:
- рушники для рук - невеликі за розміром, виготовляються з м'яких тканин;
- для тіла (банні) - призначені для витирання після душа;
- для обличчя - приємні на дотик тканини, зазвичай невеликих розмірів;
- кухонні - тонкі вироби, якими витирають посуд, поверхні в кухні.
Маленькі рушники для рук представлені в яскравих відтінках - зеленому, фіолетовому, синьому, рожевому. Доступні більш нейтральні тони. Абстрактні, квіткові принти прекрасно виглядають в будь-якому дизайні інтер'єру ванної кімнати. Ви можете придбати набір з двох виробів різних відтінків. Комплект стане відмінним презентом для близьких на свято.
Характеристики
Розмір рушників для рук - 90х50 та 90х45 см. Такі параметри оптимальні для комфортного використання виробів. Рушники для інших цілей можуть бути більші (менші), господині вибирають моделі на свій смак.
М'які рушники для рук у ванній відмінно вбирають вологу. Завдяки цьому можна перейти до виконання інших домашніх справ відразу після миття рук. Рушники для обличчя і рук підходять для всіх членів сім'ї, вони не викличуть роздратування ніжної шкіри.
Натуральні барвники, що використовуються для фарбування тканини, не викликають алергічних реакцій. Після прання рушник не буде линяти, тому можна не турбуватися з приводу псування інших виробів, поміщених в пральну машину.
Як доглядати за рушниками
Рушники для рук зберігають первинні властивості протягом тривалого часу, якщо за ними правильно доглядати. На етикетці кожного виробу вказані основні вимоги (температура для прання, можливості прасування і так далі). Є відомі правила, які допоможуть продовжити термін експлуатації рушників.
- Після покупки виріб необхідно випрати.
- Максимальна температура прання - до 60 градусів.
- Кольорові рушники для рук слід прати окремо від білих.
- Використання пом'якшувачів негативно впливає на гігроскопічні матеріали.
- Сушіння здійснюється на свіжому повітрі, як можна далі від радіаторів та інших опалювальних приладів.
Рушник для рук можна не прасувати. Якщо виникає така необхідність, то використовується додаткова тканина, через яку праска не зможе пошкодити матеріал. Альтернативним способом стане використання відпарювача.
Матеріали рушників
Рушники виконуються з різних матеріалів - натуральних і синтетичних. Великої популярності набули моделі з бавовни. Волокна тканини виготовляються з целюлози та інших домішок. Рушники відрізняються м'якістю, вони приємні на дотик, також прекрасно вбирають вологу завдяки високому рівню гігроскопічності.
З бавовни виконуються не тільки рушники для рук, обличчя, а й банні (для тіла), кухонні. Вони призначені для регулярного використання, не втрачають свою функціональність навіть після частого прання.
У каталозі також запропоновані махрові рушники. Вони гіпоалергенні, тому чудово підійдуть для дітей. В рушниках з махри не заводиться моль, не розмножуються бактерії. Після прання виріб швидко висихає, для невеликих моделей досить 1-2 години.
Не менш популярними є вироби з мікрофібри. Рушники швидко вбирають вологу, відрізняються практичністю і зручністю під час використання. Зберігають форму і відтінок після прання.
З м'яких матеріалів виготовляються не тільки рушники, а й інші речі для дому - постільна білизна, пледи і одяг. Вивчити різноманітність моделей можна в каталозі сайту. Для кожного комплекту вказані розміри та інші характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель.